הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית היא שיטת הדברה מתוחכמת ביותר שמטרתה להשיב לטבע איזון כלשהו שאבד. פועלים בשיטה זו בעיקר בחקלאות כשיש איום כלשהו מצד זן אחד של בע"ח שמאיים על התוצרים החקלאיים או על זני בעלי חיים אחרים. ככה זה עובד: בני האדם למעשה מבצעים התערבות בטבע על-ידי כך שהם משתלטים על אוכלוסיית החרק המזיק. ניתן לעשות זאת למשל ע"י הפצה של חרקים עקרים ,כך שלא תוכל להתקיים התרבות, או על-ידי שיטות מתקדמות אחרות. יש לשים לב כי רק מדבירים מקצועיים ומנוסים שלמדו את התחום יכולים לבצע פעולות הדברה ביולוגיות. חברת אגרוטל מבצעת הדברה ביולוגית לחקלאות ולמקומות נוספים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומתוחכמות ביותר ומתוך ניסיון וידע רבים שיש לנו בתחום.

הדברה ביולוגית יתרונות
היתרון הבולט ביותר של הדברה זו הוא שלא נעשה שימוש בחומרים כימיים שעשויים להותיר אחריהם סביבה רעילה במיוחד. אמנם לוקח זמן רב יותר כדי להגיע לתוצאות בהדברה מסוג זה, אבל היתרון שמדובר בהדברה שאינה מזיקה הוא בולט ומשמעותי. בנוסף לכך, הדברה ביולוגית לא פוגעת בצמחים ונחשבת לאקולוגית במיוחד.

הדברה לחקלאות
שטחים חקלאיים, בדיוק כמו עסקים לממכר מזון, הם שטחים שיש לברור בקפידה את סוגי ההדברה שנשתמש בהם. שטחי חקלאות מכילים פעמים רבות תוצרים שאנשים אמורים לאכול ולכן לא ניתן להדביר אותם בכל הדברה שנרצה. ההדברה הכימית נחשבת למתאימה ביותר לחקלאות משום העובדה שהיא אינה מזיקה ליבול ולשטח החקלאי. זוהי הדברה טבעית ששומרת על הסביבה ולא משתמשת בחומרים רעילים.

מדבירים ביולוגים מקצועיים
כפי שכבר ציינו, הדברה ביולוגית היא הדברה מתוחכמת שממש לא כל אחד יכול לבצע. המומחים של אגרוטל שירותי הדברה ישמחו לבחון את השטח שברשותכם והאם הדברה מסוג זה מתאימה עבורו. למעשה, בכל תחום של הדברה יש לבחור במדבירים מקצועיים שנוקטים בכל אמצעי הזהירות ופועלים בצורה מקצועית ואחראית.