הדברה אקולוגית

בשנים האחרונות אירעו אסונות כבדים בעקבות שימוש לא נכון בחומרי הדברה שסיכנו את דיירי הבית והיו אף כאלה שקיפחו את חייהם. מסיבה זו ישנם אנשים רבים המעדיפים לבצע הדברה אקולוגית שלא תסכן את דיירי הבית. טוב או לא טוב? קראו והחליטו.

 

בחודשי הקיץ ולא רק אז, רבים הם המזיקים המנסים לפלוש אל ביתנו. כאשר מדובר בג'וק אחד או שניים עדיין אפשר לפתור את הבעיה עם נעלי הבית, אבל מה עושים כאשר המשפחה גדלה והסתעפה ואינכם מצליחים להתמודד מולה בכוחות עצמכם? מזמינים את חברת ההדברה כמובן. וכאן מתחילה ההתלבטות. איזו הדברה כדאי לבחור, האם בהדברה הכימית הרגילה או שמא כדאי לנסות הפעם את ההדברה הירוקה? ננסה לעמוד על ההבדלים שביניהם ונשאיר את ההחלטה בידיכם…

 

הדברה כימית  – יתרונות מול חסרונות

בהדברה הכימית אתם מתפטרים במהירות רבה מהמטרד. בדרך כלל מיד לאחר הריסוס לא תפגשו יותר את הג'וקים, החרקים, הנמלים או את כל אלו שהתבייתו להם בביתכם ללא רשותכם. החיסרון שבחומרים הללו ברורה. מדובר בחומרים כימיים רעילים ומסוכנים ולכן תאלצו לעזוב את הבית בזמן הריסוס ואף לתת לחומר להתאדות ולהתאוורר בטרם תחזרו הביתה. מלבד זאת תצטרכו לסגור היטב את כל דברי המזון, וכל הכלים שהיו במקום בזמן ההדברה יצטרכו לעבור שטיפה יסודית כדי שהחומר לא יגיע חלילה אל המזון.

 

הדברה אקולוגית – יתרונות מול חסרונות

כאשר אתם בוחרים בהדברה ביולוגית אינכם צריכים לצאת מהבית בזמן ביצוע העבודה כמו כן לא נדרש זמן לאידוי של החומרים מהאוויר. החומרים הטבעיים בהם משתמשים לצורך ההדברה לא יוכלו להזיק לכם או לחיות המחמד ואף דברי מזון פתוחים שהיו חשופים בזמן ההדברה אינם ניזוקים כפי שקורה בהדברה כימית. החיסרון הבולט והעיקרי שבהדברה מן הסוג הזה, זוהי האיטיות של השפעת ההדברה על הבית. אורך זמן עד שמתחילים ליהנות מהתוצאות.

 

חברת אגרוטל הדברות מציעה לכם את ההדברה בשתי השיטות. תוכלו להחליט ולבחור בשיטה הרצויה לכם וכמובן להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בדבר היעילות של כל אחת מהשיטות וזאת בהתאם לבעיה אשר ממנה אתם סובלים. הצוות שלנו מנוסה ומקצועי ומכיר היטב את כל סוגי החרקים ואת אופן הטיפול הטוב ביותר בהרחקתם מהבית. אם תפנו אל חברת אגרוטל הדברות תקבלו את השירות הטוב ביותר עם הצוות המקצועי ביותר וכמובן עם הרישיונות המתאימים מטעם משרד הבריאות ומטעם המשרד לאיכות הסביבה.

 

פנו אלינו, אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!